Sarahah Hack - jak zapobiegać cyberprzemocy ? | Sarahah Name
16359
post-template-default,single,single-post,postid-16359,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Sarahah Hack – jak zapobiegać cyberprzemocy ?

Sarahah Hack – jak zapobiegać cyberprzemocy ?

Cyberprzemoc – coś co narasta w internecie na całym świecie, a szczególnie w naszym kraju – Polsce! Jeśli zastanawiasz się, jak Sarahah hack może pomóc zwalczyć wielki problem Internetu, jakim jest szerząca się przemoc psychiczna w Internecie, to spróbuję wyjaśnić Ci to w tym wpisie.

Przejdź do aplikacji i sprawdź kto do Ciebie pisał!

Skąd bierze się cyberprzemoc?

Cyberprzemoc, czyli narastający problem w Internecie, to nic innego jak fala hejtu i obelg w stronę innych ludzi. Nadawcami takich wiadomości są głównie dzieci, czy nastolatkowie, w wieku od 8 do nawet 20 kilku lat. Bierze się z tego, że sieć jest coraz popularniejsza, ludzie chcą, by ich dzieci miały wszystko co najlepsze – komputer, internet, ponad to rozpieszczają je – każdy rodzic wie o co chodzi. Wielkim problemem jest pozwalanie dzieciom do lat 13 swobodne korzystanie z Internetu, gdzie ktoś taki może spotkać się na różnych forach z wyśmianiem itp., po czym takie dziecko zacznie się z nimi wyzywać, a później stanie się to już nawykiem. Skąd dzieci znają takie słownictwa? To proste – z domu – najczęściej, a prócz tego ze szkoły i podwórka.

Jak uchronić swoje dziecko przed obelgami, hejtami, a nawet groźbami?

Przede wszystkim warto kontrolować to, co nasze dzieci robią w Internecie. Warto zastosować do tego celu przeróżne programy, które umożliwiają kontrolę rodzicielską. Warto kontrolować to, jakie strony przegląda wasza pociecha, oraz na jakich forach się udziela. Jeśli problem dotyczy stricte Social Mediów, typu Sarahah, a wszelkie obelgi i hejty kierowane są na profil waszych dzieci, bądź wasz – prywatny, to zalecamy skorzystanie z naszej aplikacji do zwalczania anonimowości w konkretnie tej aplikacji – Sarahah hack. Nasza aplikacja pomaga takim ludziom, którzy są nękani psychicznie, można dowiedzieć się kto pisze na sarahah. Pomaga to określić lokalizację nadawcy, a nawet jego nazwę użytkownika.

Jak zobaczyć kto pisze na sarahah? Jak korzystać z Sarahah hack?

To proste – wystarczy wejść na naszą aplikację – KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wybranie odpowiednich opcji – ile ostatnich wiadomości pokazać, podać swój link do profilu i kliknąć przycisk „Sprawdź wiadomości”! Nic prostszego! Nasza aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i intuicyjna.

 

6 komentarzy
 • Magdalena
  Posted at 20:15h, 22 listopada Odpowiedz

  Moja cureczka kozysta z tej aplikacji na moim telefonie. Teraz chyba odinstaluje ja, po tym jak zobaczylam kto do niej wypisuje… to jest masakra !!!!!!

  • admin
   Posted at 19:44h, 24 listopada Odpowiedz

   Warto mieć kontrolę nad swoimi dziećmi, pozdrawiamy.

 • marek
  Posted at 19:33h, 23 listopada Odpowiedz

  Witam państwa czy jest możliwość skontaktowania się z państwem? Co do aplikacji to działa jeszcze więc fajnie

 • pawcio
  Posted at 10:26h, 24 listopada Odpowiedz

  Pozdro dla całej ekipy, super wpis.

  • admin
   Posted at 19:43h, 24 listopada Odpowiedz

   Pozdrawiamy również i dziękujemy za miłe słowa! 🙂

Post A Comment