Sarahah Hack - popularność aplikacji wzrasta! | Sarahah Name
16383
post-template-default,single,single-post,postid-16383,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Sarahah Hack – popularność aplikacji wzrasta!

Sarahah hack

Sarahah Hack – popularność aplikacji wzrasta!

Aplikacja Sarahah pobija rekordy popularności! Dzięki temu Sarahah Hack staje się coraz popularniejszy, a nasz serwis odwiedza z dnia na dzień więcej osób! 6 miesięcy temu, na oficjalnym koncie społecznościowym aplikacji Sarahah – twórcy opublikowali wpis, że liczba użytkowników Sarahah przekroczyła 3 miliony! Przerażająca, ale za razem zaskakująca liczba, gratulujemy sukcesu!

Przejdź do aplikacji i sprawdź kto do Ciebie pisał!

Skąd wziął się sukces Sarahah?

Wielu ludzi może sobie zadawać pytanie, co Sarahah ma w sobie, że stało się tak popularne… Również zadaliśmy sobie to pytanie i szczerze mówiąc – nie mamy pojęcia, ale pewne jest, że napędzają to ludzie, którzy publikują wpisy na swoim profilu na innych mediach społecznościowych, najczęściej jest to Snapchat, ale nie zawsze. W ten sposób znajomi danego użytkownika dowiadują się o istnieniu aplikacji i spora ich część zaczyna również z niech korzystać – koło się zatacza. Ponad to oczywiście dobrze zoptymalizowana strona Sarahah, dobra kampania reklamowa i efekty ewidentnie są pozytywne.

Dlaczego ludzie korzystają z Sarahah?

Nie ukrywając – większość użytkowników aplikacji Sarahah to nastolatkowie w wieku 14-16 lat, którzy podążają za tym co modne – zobaczą tę aplikację u kolegi i sami zaczną korzystać, tak działa dzisiejszy świat, ludzie lubią to, co modne. Ponad to duża część ludzi choruje na kompleksy, bądź są wstydliwe, a ta aplikacji w łatwy sposób pomaga poderwać koleżankę, czy napisać komuś miłe słowa, a w skrajnych przypadkach sprowadza się to do hejtowania rówieśników, czego nie popieramy, ale ciężko temu zapobiec, nie znając aplikacji takiej jak Sarahah Hack.

Przejdź do aplikacji i sprawdź kto do Ciebie pisał!

Dlaczego popularność Sarahah hack wzrasta?

Popularność naszej aplikacji Sarahah hack – Sarahah-name.pl, wzrasta z dnia na dzień, za co serdecznie dziękujemy! Coraz więcej ludzi dowiaduje się, że w tak prosty sposób można sprawdzić, kto do was pisze i postanawiają skorzystać. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą pomoc w wypromowaniu aplikacji, choć nie wiadomo jak długo błąd w aplikacji Sarahah będzie się utrzymywał. Korzystajcie, póki możecie!

Skąd pomysł na Sarahah-name?

Zastanawiasz się – skąd właściwie wzięło się Sarahah-name? W jaki sposób wpadliśmy na pomysł, aby napisać aplikację umożliwiającą sprawdzenie kto do Ciebie pisze? Otóż; ku zaskoczeniu, pomysł był bardzo spontaniczny. Któregoś dnia, członek naszego zespołu rozpoczął temat o Sarahah, o tym w jak przerażającym, szybkim tempie wzrasta popularność tej aplikacji, postanowiliśmy bliżej się przyznać tej aplikacji, okazało się, że istnieje pewna luka, którą można wykorzystać, by pomóc ludziom. Niestety samo Sarahah, niewiele by pomogło w przypadku, gdy na czyimś profilu pojawiają się groźby, a z pewnością nie udostępniłaby lokalizacji tego użytkownika, a temat raczej by olali, dlatego przyszliśmy my – wybawcy, haha! Mamy nadzieję, że luka w systemie utrzyma się jak najdłużej, by ludzie mogli korzystać z Sarahah Hack.

Jakie problemy czekały nas, przy pisaniu Sarahah Hack?

Niestety, nie obyło się bez problemów, podczas pisania naszej aplikacji, jeden z komputerów zespołu uległ awarii, a tak konkretniej – spalił się, był to 3letni laptop, który nie podlegał już żadnej gwarancji. Niestety, złośliwość rzeczy martwych, ponieważ kawałek kodu aplikacji uległ zniszczeniu, wraz z laptopem i musieliśmy to czym prędzej nadrobić. Ponadto, wraz z laptopem, jeden członek zespołu został wyeliminowany z pracy na kilka dni, do czasu zakupu nowego sprzętu. Tym razem wybór laptopa był raczej dobry i uważamy, że wszystko powinno z nim być okej na kilka najbliższych lat, miejmy nadzieję, ponieważ kupować nowy komputer za kilka tysięcy, co dwa, lub trzy lata nie jest zbyt wygodne finansowo, jak nie trudno się domyśleć. Ale wierzymy w cudo techniki i nowego laptopa – Lenovo, oby nas nie zawiódł! Ponad to, nabywca tego laptopa nabył również dodatkowe ubezpieczenie i gwarancję, na wszelki wypadek.

Dlaczego nie reklamujemy Sarahah-name?

Odpowiedź jest prosta – nie chcemy, by nasza strona i kod źródłowy aplikacji trafił do twórców Sarahah, wtedy w bardzo prosty sposób mogliby załatać lukę w systemie, a nasza aplikacja przestałaby działać. Nie ma nic złego w polecaniu tej aplikacji znajomym, kolegom, jednak reklamowanie się na wysoką skalę; w google, na facebooku jest bardzo ryzykowna, a my nie chcemy ryzykować utratą naszej pracy, dlatego wolimy pozostać przy węższym gronie osób. Chodź i tak naszą stronę odwiedza coraz więcej użytkowników i jesteśmy z tego dumni, że doceniacie naszą pracę i starania w rozwój tego serwisu!

Przejdź do aplikacji i sprawdź kto do Ciebie pisał!

Czy planujemy rozwój aplikacji?

Rozwój aplikacji, pod względem kodu źródłowego nie jest już możliwy, ponieważ dokładnie zbadaliśmy nasze możliwości względem aplikacji Sarahah. Niestety, opcja, która aktualnie widnieje w naszej aplikacji jest już finalna, choć i tak uważamy, że jest to bardzo dużo i wielu użytkownikom to pomoże; widzimy to po komentarzach na blogu i mailach, cieszymy się, że pomogliśmy już wielu ludziom, a ilość zadowolony klientów wrasta z dnia na dzień – jesteśmy mega dumni z siebie.

Zmiany w aplikacji Sarahah?

A wy, drodzy czytelnicy, jak myślicie, czy aplikacji Sarahah zostanie rozwinięta o dodatkowego opcje? Może dodadzą obowiązkowe zalogowanie się, by zadać komuś pytania, lub możliwość odpowiadania na pytania bezpośrednio w aplikacji? Myślę, że byłaby to dobra opcja, ponieważ teraz jest to lekko uciążliwe, by odpowiadać na pytania, nie posiadając innego social media, a wręcz jest to awykonalne. Chociaż, z drugiej strony, ta aplikacja miała raczej cel, by nadawcy wysyłali danej osobie wiadomość, a nie pytanie, więc może taki jest docelowy cel i nie zostanie to zmienione, tego nie wiemy, ale możecie się dzielić swoimi opiniami w komentarzach pod tym postem, lub na mailu!

Kończąc mą myśl – Sarahah rośnie codziennie o kilka tysięcy użytkowników, a z Sarahah Hack korzysta coraz więcej ludzi, dziękujemy, że z nami jesteście! Jesteśmy wdzięcznie, za każde polecenie, udostępnienie naszej aplikacji, mamy nadzieję, że spełniamy wasze oczekiwania i będziemy w stanie wam pomagać jak najdłużej! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zachęcamy do napisania do nas maila! Odpowiemy najpóźniej w ciągu 24h od wysłania wiadomości.

No Comments

Post A Comment