Sarahah - kto pisze? SPRAWDŹ! | Sarahah Name
16370
post-template-default,single,single-post,postid-16370,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Sarahah – kto pisze?

sarahah kto pisze

Sarahah – kto pisze?

Niech zgadnę – przeglądałeś lub przeglądałaś internet pod kątem „Sarahah kto pisze” i wyskoczył ten wpis? Jeśli tak jest, to wiedz, że nie bez powodu.

Jeśli masz konto w Sarahah, to w pewnością wielokrotnie zastanawiałeś/aś się kto do Ciebie napisał. Czy to jakiś znajomy, czy ktoś totalnie obcy? Szczególna ciekawość pojawia się w momencie, gdy dostajemy mocny komplement, wyznanie miłości lub hejt. W każdym z tych przypadków chcemy wiedzieć kto za tym stoi, żeby móc mu odpowiedzieć.

Przejdź do aplikacji i sprawdź kto do Ciebie pisał!

Sarahah kto pisze?

Nasza strona oferuje coś, czego jeszcze nie ma. A jeśli jest, to nie działa tak jak należy. Żaden z dostępnych w internecie „hacków” do Sarahah nie oferuje filmiku-dowodu, na którym widać jak aplikacja działa. U nas taki filmik jest dostępny, przypominamy poniżej:

Wygląda nieźle, hm? Korzystanie z generatora jest niezwykle proste. Wystarczy podać swój login lub link do konta, a następnie wybrać ile wiadomości (najnowszych) chcemy zobaczyć. To tyle! Aplikacja połączy się z luką w serwerze i sprawdzi lokalizacje lub loginy osób (jeśli ktoś był zalogowany), które do Ciebie napisały. Czyż to nie spore ułatwienie? 🙂

Sarahah hack

Niektórzy mówią, że hack do Sarahah nie istnieje. Po części musimy się z tym zgodzić, bo nie ma hacka, który by działał cały czas. Możemy Was jednak pocieszyć, że istnieje hack, który działa na chwilę obecną 🙂 Nie wiemy ile jeszcze będzie działał i kiedy Sarahah się zorientuje, że znaleźliśmy lukę w ich systemie. Oby było to jak najbardziej odłożone w czasie! Przypominamy, żeby sprawdzać datę ostatniego sprawdzenia hacka na stronie. Dzięki temu macie pewność, że on nadal działa.

Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji! Aby ją zobaczyć, kliknij w przycisk poniżej:

Przejdź do aplikacji i sprawdź kto do Ciebie pisał!

5 komentarzy
 • v0rem
  Posted at 09:53h, 05 grudnia Odpowiedz

  Widzialem gdzies podobna stronke ale tam bylo cos zepsute. Tu wszystko dziala, bardzo polecam i super. !!

  • admin
   Posted at 09:56h, 05 grudnia Odpowiedz

   Nie znaleźliśmy w sieci działającej aplikacji podobnej do naszej 😉 Pozdrawiam!

 • mateusz0940
  Posted at 09:54h, 05 grudnia Odpowiedz

  Myślę, że polecę aplikację znajomym! Niektórzy mają problem z nękającymi ich ludźmi…

  • admin
   Posted at 09:55h, 05 grudnia Odpowiedz

   Miło nam, że polecisz aplikację swoim znajomym, jest to dla nas zaszczyt 😉 Mamy również nadzieję, że wszelakie problemy prywatne się rozwiążą.

 • Madziula
  Posted at 09:21h, 13 grudnia Odpowiedz

  Bardzo ciekawy wpis! Muszę przyznać, że to najlepsza stronka jaką poznałam o tej tematyce.

Post A Comment